@projektswiadomakobieta

Marta Węglińska

Marta jest absolwentką studiów magisterskich krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Zajmuję się kompleksową terapią kobiet, zwłaszcza w okresie ciąży i połogu, terapią dna miednicy oraz dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i stawów.

Jej celem jest przywrócenie pacjentki do jak najlepszej sprawności, zmniejszenie lub zlikwidowanie występujących dolegliwości dzięki: indywidualnie dobranej terapii, ćwiczeniom, a także profilaktyce i edukacji na temat prawidłowych nawyków w życiu codziennym.

Marta w swojej pracy wykorzystuję między innymi techniki manualne i pracę na tkankach miękkich. Prowadzi zajęcia grupowe i treningi indywidualne, a także warsztaty teoretyczno-praktyczne.

Jest urodzoną optymistką, buduję w pacjentkach motywację do osiągnięcia celu i chęć do podejmowania codziennej aktywności. Stara się zarażać pasją do ruchu i pracy ze swoim ciałem, a także przekazywać wiedzę popartą doświadczeniem, by edukować pacjentów w zakresie dbania o własne zdrowie i aby zapewnić jak najlepszy plan terapii.

Aleksandra Zajdel

Aleksandra jest magistrem fizjoterapii oraz od 2016 roku fizjoterapeutką uroginekologiczną ( z certyfikatem PTUG).

Wiedza i umiejętności zdobyte na studiach oraz kursach są dla niej bazą w prowadzeniu skutecznej terapii celującej  nie w objawy, a w źródło  bólu oraz dyskomfortu. Stale pogłębia swoją wiedzę, aby móc wprowadzać innowacyjne metody i skutecznie prowadzić terapię.

Prywatnie niedawno została mamą – co pozwoliło jej jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby i problemy pacjentek.

W czym może pomóc Ci Aleksandra?

  • przygotowanie do ciąży oraz porodu,
  • praca z blizną po cięciu cesarskim oraz cięciu krocza,
  • rozejście się mięśni prostych brzucha,
  • zespół bólowy miednicy,
  • nietrzymaniu moczu,
  • obniżeniu narządów miednicy mniejszej,
  • masaż kobiet w ciąży,
  • profilaktycznie.

Kamila Nowak

Kamila jest trenerem personalnym, zajmuję się również masażem. Sport jest stałym elementem jej życia. Ćwiczy w domu, na siłowni, jeździ na rowerze.

Podczas prowadzenia treningów zwraca szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń oraz na personalnym i kompleksowym podejściu do swoich podopiecznych.

Poprzez swoją pracę pragnie pomagać osobom w osiąganiu wymarzonych celów sylwetkowych, sprawnościowych i  tych związanych ze zmniejszaniem dolegliwości bólowych, które pojawiają się w czasie codziennych aktywności. 

Kamila wesprze Cię także w przygotowaniach do porodu oraz w powrocie do codziennej aktywności i sportu po ciąży czy kontuzji.

Według niej masaż jest jednym z najprzyjemniejszych sposobów radzenia sobie z bólem, a także stresem, który na co dzień towarzyszy praktycznie każdemu z nas.

Scroll to Top